vilnius
Литва
Эстония
Латвия

О проекте

Spalio 1 d. darbą pradėjo informacinis analitinis portalas BALTNEWS.lt. Jo sukūrimo iniciatoriai – Lietuvos žurnalistų grupė.

Nors portalas dar nebuvo atidaręs visų savo rubrikų, pagrindiniai regiono naujienų portalai jau atsišaukė į jos pasirodymą nervingų arba klausiančių publikacijų serija. Susidaro įspūdis, jog žiniasklaida, laikanti save monopolistine interneto produkcija, įžvelgė mumyse konkurentą.

Norime nuraminti kolegas ir jau pasirodžiusius gerbėjus: BALTNEWS.lt nesiruošia su niekuo konkuruoti. Tai nei politinis, nei komercinis leidinys. Jis, iš esmės, negali sudaryti konkurencijos nei tiems, kas sukelia politines aistras, siekiant už tai pelnyti aukštesnius reitingus, nei tiems, kas siekia savo publikaсijom suteikti kuo daugiau geltonos spaudos bruožų, tuo pačiu siekiant pritraukti reklamos teikėjas.

BALTNEWS.lt koncepcija paprasta.

Mes įsitikinę, kad paprastas Lietuvos gyventojas senai pavargo nuo pastangų primesti jam "vienintelę teisingą" nuomonę. Jis — nepriklausomai nuo tautybės, amžiaus, lyties ar politinių pažiūrų – nori gauti iš žiniasklaidos kokybišką ir patikimą informaciją.

Tikime, kad dauguma Lietuvos gyventojų norėtų gyventi taikiai iš tiesų demokratiškoje, savarankiškoje ir ekonomiškai išsivysčiusioje šalyje, o ne tik apie tai svajoti.

Didžiajai visuomenės daliai įgriso dažnos žiniasklaidoje apie kasdienius tautos rūpesčius turinčių labai mažą suvokimą asmenų politinės interpretacijos. O tauta, mes įsitikinę, nori žinoti, kas vyksta Lietuvos ekonomikoje šiandien, kaip pradėti ir vystyti savo verslą, kur ir kokiu būdu gauti kokybišką išsilavinimą, kaip ir kur surasti įdomų ir pelningą darbą. Žmonės nori žinoti, kas vyksta kultūros ir teisės srityse, ko laukti iš draugų ir viršenybės, kaip spręsti šeimynines ir augančias socialines problemas.

Galbūt mes klystame dėl to, ko iš tiesų nori paprastas Lietuvos mokesčių mokėtojas. Tačiau bendrai, mes jau daugiau nei šimtas metų žurnalistikoje ir tikriausiai turime teisę prognozuoti. Tokia pat teisę mes turime kurti naują interneto leidinį.

Komanda BALTNEWS.lt.    

Загрузка...

Kalba LietuvaМемельКалендарьСпорт

Новости