vilnius
Литва
Эстония
Латвия

Сюжеты

Emigrantės atviras laiškas dalių ir tapinų Lietuvai – nustokite skleisti propaganda

Emigrantė Evelina iš Londono griežtai sukritikavo Lietuvos prezidentę Dalią Grybauskaitę ir “nepriklausomą” žurnalistą Andrių Tapiną dėl neapykantos kurstymo, demokratijos stokos ir žmonių persekiojimų dėl “neteisingų” pažiūrų, rašo ekspertai.eu.

Kiekvienas tapiniškas isterijos priepuolis išryškina neracionalų, hipotezėmis paremtą, iškreiptą tautiečių supratimą apie valstybės laisvę bei demokratiją.

Akivaizdu, kad Lietuvoje spaudos, televizijos bei žodžio laisvė – tai viena opiausių problemų. Turintys kitokią, nei tapinai ir dalios nuomonę piliečiai yra persekiojami ir viešai smerkiami.

Manymas, jog jie (tapinai ir dalios, – red. past.) geriau supranta Lietuvos interesus, nei visi kiti, turintys kitokį supratimą apie demokratija bei žodžio laisvą, tik įrodo, kad bolševizmo sėkla spaudžia išplautas smegenėles.

Brangieji, nusileiskite ant žemės. Baigėsi LDK didybės laikai. Nustokite žadinti kario dvasią kiekvieno pavargusio lietuvio galvoje, skleisdami propagandą, neva tai puola Rusija.

Geriau pradėkite sprąsti realias valstybės problemas, ir idealiausia būtų pradėti nuo tų vargo iškankintų daugiau nei 30% žmonių, gyvenančių žemiau skurdo ribos.

Šiuo laišku tik noriu atkreipti dėmesį į tai, jog kol Lietuvoje galios tapinų ir dalių sugalvotos taisyklės ir išpažįstama moralė, kuri stato sienas, akivaizdžiai ribojančias teisę reikšti savo nuomonę, tol ir toliau emigrantams bus skleidžiama žinia, kad Lietuvą valdo supuvusi „sputnikų“ auditorija (turiu omenyje juknevičienes ir tapinus, nes būtent jie tampa tokio pobūdžio portalų aukomis) labiausiai prisidedanti prie propagandos platinimo.

Esu įsitikinusi, jog Juozo Statkevičiaus skatinimas bėgti iš Lietuvos nepadarė tokios įtakos, kokią daro Tapinas ir jo „pasekėjai“, skleisdami propagandą, neparemtą absoliučiai jokiais faktais ir taip tik įrodydami, kad Tėvynėje demokratijos koncepcija kol kas dar nėra taikoma, todėl geriau rinktis DEMOKRATINES valstybes.

Загрузка...

Сюжеты